Zostań darczyńcą

„Każda nawet najmniejsza pomoc, może uratować komuś życie”


Darczyńcą może zostać każdy. Jeżeli możesz regularnie bądź spontanicznie wesprzeć naszych podopiecznych masz kilka możliwości:

1. Wpłata na konto i stałe zlecenie

2. Darowizna

3. Zbiórka publiczna

4. 1 % PODATKU PIT -  po  dwu letnim okresie działalności Fundacji  tj. od 6.05.2018 r.

Gorąco zachęcamy do wsparcia naszej misji i dołączenia do grona darczyńców Fundacji OLIMP LIFE. Wspólnie dajmy szansę na lepsze życie – lepsze jutro, tym, którzy znaleźli się w ciężkiej sytuacji! Wierzymy, że nie pozostaniecie obojętni na potrzeby osób, które za naszym pośrednictwem otrzymują pomoc. Od Waszych wpłat zależy, ilu osobom będziemy mogli pomóc.


rodzina 

Całość kwot pieniężnych przekazanych na rzecz Fundacji przez darczyńców, wykorzystywana jest na pomoc podopiecznym. Fundacja nie pobiera żadnych opłat ani prowizji. Wszelkie koszty administracyjne finansowane są z darowizn pochodzących od fundatora. Zarząd Fundacji pracuje społecznie.
darowizna
DANE DO PRZELEWU LUB WPŁATY

Fundacja Olimp Life
Nagawczyna 109c
39-200 Dębica

Bank Pekao S.A. o. Dębica
Nr konta: 58 1240 4807 1111 0010 6827 4055

KRS 0000618702
POTRZEBUJESZ POMOCY? WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Fundacja Olimp Life uprzejmie prosi o wypełnienie formularzy przez rodziców lub dorosłych chorych, lub ich prawnych opiekunów dotyczących aktualnego stanu zdrowia i zapotrzebowania. Formularze znajdują się w spisie dokumentów, które należy przesłać na adres Fundacji.

Spis wymaganych dokumentów › Regulamin przyznawania pomocy społecznej przez Fundację Olimp Life ›